ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Український відрив" або 5 перших кроків Тимошенко, якщо вона стане прем'єром (ФОТОЖАБИ)

Колишня прем‘єрка Юлія Тимошенко активізувала свою політично-популістичну діяльність
Depo.
19 травня 2015 10:23
ФОТО: depo.ua
"Український відрив" або 5 перших кроків Тимошенко, якщо вона стане прем
"Український відрив" або 5 перших кроків Тимошенко, якщо вона стане прем'єром (ФОТОЖАБИ)

Depo.ua спробував напророчити, якими будуть перші п‘ять кроків Юлії Володимирівни, якщо вона знову опиниться в прем‘єрському кріслі.

1. Акція "Кожному українцю безкоштовний підігрів" - націоналізація підприємств облкомуненерго Рината Ахметова та зменшення комунальних тарифів до повної "обгрунтованості".

2. Акція "Юліна двушечка" - поновлення виплат індексованої "юліної тисячі" у всіх відділеннях "Ощадбанку" - ветеранам ВОВ та пенсіонерам без черги.

3. Військова реформа "Солдат удачі" - скасування мобілізації та набір в АТО професіоналів-найманців за гроші "розкуркулених" олігархів.


4. Пенсійна реформа "Похилий прорив" - зниження пенсійного віку до 50 років для чоловіків та 40 для жінок та збільшення розмірів пенсій до рівня Німеччини та Нідердандів.


5. Переговори з МВФ щодо переводу бюджету України на 100% наповнення коштами фонду.

Якщо ж серйозно, то, ставши прем‘єром, Тимошенко робитиме рівно те саме, що зараз робить Яценюк, але знаходячись у "владній опозиції" значно простіше заробляти електоральні бали популізмом та нездійсненими обіцянками, що Тимошенко вміє робити чи не найкраще серед українських політиків.

Читайте також: Чому Тимошенко небезпечна для України