ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Пробіг з вірою в серці" збиратиме гроші для немовлят з вадами серця

За п'ять років існування проекту в Україні було зібрано 607 тис. грн., 278 з них - у Вінниці
Depo.
9 вересня 2015 13:20
ФОТО: depo.ua

В суботу, 12 вересня, о 13:00 на Майдані Незалежності втретє відбудеться благодійна акція "Пробіг з вірою в серці" під час якої збиратимуть кошти на придбання медичного обладнання для "Центру матері та дитини", яке допоможе знизити смертність дітей з вродженими вадами серця. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради. 

На зібрані кошти у грудні минулого року в Центрі матері і дитини було встановлено апарат штучної вентиляції легень та зроблено операцію на серці із вживленням оклюдера Олександру Наконечному (15 років) із с. Хомутинці Вінницької області. 

Новинкою цього року буде встановлення електронних терміналів для збору коштів під час акції. Після поповнення благодійного рахунку на будь-яку суму, учасник проекту отримує чек, на основі якого йому видається номер учасника.

Довідка: Майже 40% дітей з вродженими вадами серця приречені померти у перший місяць життя, та 60% усіх інших до 1 року, якщо їм не буде встановлено точний діагноз. Та лише 15% медичних установ України мають можливість вчасно діагностувати кардіологічні захворювання. Залучення сучасного медичного обладнання через благодійні ініціативи - один зі шляхів вирішення проблеми.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця