ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

“Нива” виступатиме в чемпіонаті області новим складом

Команда награватиме виконавців перед заявкою до другої професійної ліги
Depo.
6 серпня 2015 08:58
ФОТО: depo.ua
“Нива” виступатиме в чемпіонаті області новим складом
“Нива” виступатиме в чемпіонаті області новим складом

Головний тренер "Ниви" Володимир Рева заявив, що його команда заявлятиметься до чемпіонату Вінниччини з футболу серед аматорів, який стартує наприкінці серпня. Повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

"Наявних футболістів "Ниви" ми розділили на дві частини. Найсильніші з них гратимуть на обласному рівні, решта - в чемпіонаті міста. Всі гравці, які виступали за "Ниву" в чемпіонаті Вінниці, залишаються в складі", - сказав Володимир Рева.

На обласному рівні завдання перед тренерами стоятиме одне - "обкатати" виконавців перед заявкою до другої ліги. Президент ФК "Нива" Вадим Кудіяров наголосив, що відродження клубу на професійному рівні стане можливим лише завдяки об'єднанню зусиль місцевих органів виконавчої влади, самоврядування та бізнесу.

"Сподіваємося, що влада виконає свої обіцянки. Зокрема, виділятиме на професійний ФК кошти з бюджету, допоможе із залученням позабюджетних коштів та сприятиме роботі нашого "Фонду відродження футболу" (наприклад, щодо підготовки рекомендаційних листів для потенційних меценатів), - підкреслив Вадим Кудіяров. 

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця