"Народний кум" Янченко "поставив хрест" на своїй політичній кар‘єрі

Виконаець весільного хіта "Наливай, кума" Микола Янченко завершив свою політичну кар‘єру побажаннями миру та добра
Depo.
16 вересня 2015 20:55
ФОТО: depo.ua
"Народний кум" Янченко "поставив хрест" на своїй політичній кар‘єрі
"Народний кум" Янченко "поставив хрест" на своїй політичній кар‘єрі

Депутат Вінницької обласної ради Микола Янченко більше не збирається балотуватись в органи місцевого самоврядування. Про це він повідомив кореспонденту Depo.Вінниця

Днями в селі Сербинівці Жмеринського району відбувся концерт за участі  Миколи Янченка. "Народний кум" розповів, що виступав на благодійних засадах і його участь в концерті не пов‘язана з виборчими перегонами. Більш того, співак заявив, що йде з влади і збирається повністю присвятити себе творчості. Він прийняв таке рішення, адже переконаний, що нині для наведення порядку в країні потрібно діяти більш жорстко.  

"Я вважаю, що настав час більш рішучих дій. Сьогодні, якщо людина "колотить" бензин на заправці, її треба розстрілювати", - сказав Янченко.

"Народний кум" Янченко поставив хрест на своїй політичній кар‘єрі - фото 1

Депутат облради також повідомив, що отримав пропозицію "йти від Тиврівського району", але відмовився продовжувати свою депутатську кар'єру, адже повністю розчарований в людях, які займаються політикою.

"Я ставлю хрест на політиці. Краще буду зустрічатися з трактористами, ніж з політиками під будь-яким куполом, - повідомив Янченко і наостанок додав - Миру та добра".

Нагадаємо, що  заслужений артист України Микола Янченко добре відомий, як виконавець хіта "Наливай, кума". Завядки цій пісні Янченка охрестили "народним кумом". 

До Вінницької обласної ради 6-го скликання позапартійний Микола Янченко був обраний від партії "Єдність". 

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.