"Летючі слони" ВІННИЦіЯнського фестивалю полетіли за кордон

Як у Вінниці актори українського і зарубіжного кіно співали, анекдоти "травили" та роздавали один одному "летючих слонів"
Depo.
3 вересня 2016 11:34
ФОТО: depo.ua
"Летючі слони" ВІННИЦіЯнського фестивалю полетіли за кордон
"Летючі слони" ВІННИЦіЯнського фестивалю полетіли за кордон

Вчора, 2 вересня, у Вінниці відбулася церемонія закриття і нагородження переможців "ВІННИЦіЯнського фестивалю комедійного та пародійного кіно". Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Цьогоріч фестиваль був ювілейний – десятий, тож стільки ж роздано і символів фесту "летючих слонів". Загалом на цьогорічний фестиваль надійшло більше сотні робіт з різних куточків світу. До фіналу журі обрало 23 ролики, серед яких і визначили чотирьох переможців.

Так, у номінації "Шорт побери" переміг Стюарт Боуен з Австралії за ролик "Скручений", у номінації "Реклама" кращим визнано ролик "Гарячий TABASCO" автора зі Сполучених Штатів, "летючого слона" у номінації "Відеокліп" передадуть Соні Меламуд з Росії за роботу "Курить", а кращим анімаційним роликом назвали "Везунчик" американських авторів Майкла Бідінгера і Мішеля Квана.

Вперше на фестиваль завітали актори стрічки "В бой идут одни старики" Рустам Сагдуллаєв та Вано Янтбелідзе. Вінницьку публіку вони розважали піснями. Народний артист Грузії Вано Янтбелідзе заспівав українською.

Традиційно співала на фестивалі і Руслана Писанка. Подарував вінницькій публіці пісню "Вона" гурту "Плач Єремії" найсильніший українець Василь Вірастюк. Відомий одеський "джентльмен" Олег Філімонов розважав вінничан анекдотами. 

Вітали вінничан і старожили фестивалю - найвідоміший "довгоносик" країни Віктор Андрієнко, актор і КВНник Євген Чепурняк та журналіст Анатолій Борсюк.

"Я не думаю, що ювілей має відрізнятися від того, що відбувається щорічно на фестивалі . Адже можна відкладати найкраще до ювілею і не дожити до нього. Тому треба робити все, що ти можеш, одразу. Я дивлюся всю програму, не тому що мені треба нагороджувати, а тому що мені це цікаво. Там багато хороших першокласних робіт", - зазначив Анатолій Борсюк.

"Летючі слони" ВІННИЦіЯнського фестивалю полетіли за кордон - фото 1

"Летючі слони" ВІННИЦіЯнського фестивалю полетіли за кордон - фото 2

"Летючі слони" ВІННИЦіЯнського фестивалю полетіли за кордон - фото 3

"Летючі слони" ВІННИЦіЯнського фестивалю полетіли за кордон - фото 4

"Летючі слони" ВІННИЦіЯнського фестивалю полетіли за кордон - фото 5

"Летючі слони" ВІННИЦіЯнського фестивалю полетіли за кордон - фото 6

"Летючі слони" ВІННИЦіЯнського фестивалю полетіли за кордон - фото 7

"Летючі слони" ВІННИЦіЯнського фестивалю полетіли за кордон - фото 8

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця