ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як вінницькі підприємці брали штурмом підшипниковий завод (ФОТО)

Власники підприємств, які знаходяться на території підшипникового заводу спробували потрапити на свої фірми
Depo.
2 червня 2015 08:48
ФОТО: depo.ua
Як вінницькі підприємці брали штурмом підшипниковий завод (ФОТО)
Як вінницькі підприємці брали штурмом підшипниковий завод (ФОТО)

Як повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua, на території колишнього державного підшипникового заводу розгорілось серйозне протистояння між представниками однієї з вінницьких Самооборон та приватної охоронної фірми.  

Як розповів адвокат Олександр Білошкурський, його та охоронну фірму "Скорпіон-ЗІП" найняли власники підприємств, які знаходяться на території колишнього заводу. Бізнесмени нарікають, що Самооборонівці "засіли" в адміністративній будівлі заводу і вже протягом кількох місяців не пускають їх на територію.

"Підприємці хочуть провести інвентаризацію, а невідоме угруповування не допускає їх на територію заводу. Крім того у нас з'явилася інформація, що люди, які знаходяться на підприємстві, вивозять з нього чорний метал і цеглу", прокоментував Олександр Білошкурський.

За його словами, підприємці підписали договір з охоронною фірмою "Скорпіон-ЗІП" щодо охорони цього об'єкту. Охоронці прийшли на підприємство, аби виконати свої зобов'язання, однак на них з верхніх поверхів адмінбудівлі полетіли порожні пляшки, каміння та коктейлі Молотова. Потім на території заводу почали палити шини, з адмінбудівлі кидали димові пристрої та лунали постріли. 

Згодом на виклик приїхали представники ДАІ, міліції і пожежники. Представники обох сторін вже на території заводу почали з'ясовувати стосунки, а правоохоронці документували подробиці інциденту.

Сторона конфлікту, яка агресивно обороняла адмінбудівлю, прокоментувала свої дії:

"Директор підприємства Оксана Анатоліївна попросила нас допомогти. Цією територією володіють чотири власники, серед яких є донеччани. Вони не наймали жодної охоронно агенції", -  пояснив помічник начальника штабу Вінницької обласної Самооборони Григорій Зозуля.

Правоохоронці з'ясовували обставини подій тож очевидно, що справа надалі буде вирішуватися в правовому полі - в суді.

Штурм Бастилії по-вінницьки: троє самооборонівців кидались коктейлями молотова з адмінбудівлі підшипникового заводу - фото 1

Як вінницькі підприємці брали штурмом підшипниковий завод (ФОТО) - фото 3

Як вінницькі підприємці брали штурмом підшипниковий завод (ФОТО) - фото 4

Як вінницькі підприємці брали штурмом підшипниковий завод (ФОТО) - фото 5

Як вінницькі підприємці брали штурмом підшипниковий завод (ФОТО) - фото 6