Найменша жінка України озвучила роль у мультфільмі і встановила рекорд

Найменша жінка України вже втретє знімалася у телепрограмі центрального каналу
Depo.
16 грудня 2016 10:50
ФОТО: depo.ua
Найменша жінка України озвучила роль у мультфільмі і встановила рекорд
Найменша жінка України озвучила роль у мультфільмі і встановила рекорд

Київські журналісти цього року підготували для найменшої жінки України, жительки Козятинського району, що на Вінниччині, Світлани Шевчук кілька сюрпризів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Вісник Козятинщини".

Втретє за рік Світлану запросили  на зйомки програми "Стосується кожного", а вперше про "Дюймовочку із Лозівки" Україна дізналася в грудні 2015 року. У квітні цього року козятинчанка зустрічалась з відомим на весь світ Ніком Вуйчичем. Під час недавнього запису програми журналісти  цікавилися, як, не маючи змоги вільно пересуватися, дівчина змогла закінчити курси журналістики, стати радником голови РДА і писати статті для районної газети.

Директор інституту масових комунікацій Геннадій Березовський, який сприяв Світлані в навчанні на курсах Інтернет-журналістики, вручив їй відзнаку "За високу соціальну відповідальність". "Лозівська Дюймовочка"  просто в студії встановила рекорд України з найшвидшого читання перевернутого тексту, лежачи на спині. Київська студія "Продакшн" того ж дня  запропонувала Світлані озвучити фрагмент розмови з мільтфільму.

Олександр Теплик з Чернігівської області, який пересувається на візку, удосконалив Світланин візок, щоб дівчина могла ним користуватися сама. А дизайнерка Голда Виноградська подарувала Світлані сукню для роботи і розробила образ для участі у фотосесії.

Нагадаємо, нещодавно Світлана Шевчук знялася у новорічній фотосесії, яку їй подарували столичні телевізійники. 

"Дюймовочка" з вінницького села озвучила роль у мультфільмі і встановила рекорд - фото 1

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах