ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Колишній тренер "Українських отаманів" готуватиме молодіжну збірну з боксу до чемпіонату Європи

Старший тренер Вінницької області з боксу Леонід Лоївський повернувся на посаду старшого тренера молодіжної збірної України з боксу
Depo.
15 вересня 2015 18:30
ФОТО: depo.ua
Колишній тренер "Українських отаманів" готуватиме молодіжну збірну з боксу до чемпіонату Європи
Колишній тренер "Українських отаманів" готуватиме молодіжну збірну з боксу до чемпіонату Європи

Як повідомляє Depo.Вінниця, старший тренер Вінницької області з боксу Леонід Лоївський повернувся на добре знайому йому посаду старшого тренера молодіжної збірної України з боксу, яку він очолював з 1997 по 2007 роки.

Крім того, під час урочистостей до Дня фізичної культури і спорту Леоніду Лоївському було вручено посвідчення заслуженого працівника фізичної культури України. Таким чином, Лоївський став "двічі заслуженим".

“Двічі заслужений” Леонід Лоївський очолив молодіжну збірну України з боксу   - фото 1

"Я мав отримувати звання заслуженого працівника фізичної культури України ще в 1998 році - як старший тренер молодіжної збірної України, яка в Аргентині стала першою в світі. Після цього мене викликав прем'єр-міністр, а спортивні чиновники почали оформлювати відповідні документи. Але через певний час мені заявили, що вони "загубилися". Згодом я дізнався, що заслуженим працівником фізичної культури замість мене стала інша людина, - розповів він.

Кореспонденту Depo.Вінниця вдалося задати Леоніду Лоїковському кілька запитань.

- Леоніду Миколайовичу, ви досить несподівано повернулися на посаду керманича української "молодіжки". Як це сталося?

- Помер колишній старший тренер молодіжної збірної України Віктор Звєрєв. В п'ятницю мене викликав президент Федерації боксу України Володимир Продивус і запропонував вакантну посаду. Виконком федерації проголосував за мою кандидатуру. На посаді тренера збірної готуватиму команду до чемпіонату Європи, який почнеться через два місяці.

“Двічі заслужений” Леонід Лоївський очолив молодіжну збірну України з боксу   - фото 2

- Скільки вінницьких боксерів нині входить до молодіжної збірної України?

- На сьогодні - жодного. Це питання до наших молодих тренерів, які мають готувати гідну зміну майстрам.

- Які Ваші найбільші досягнення на тренерській ниві - на вашу думку?

- Коли я очолював молодіжну збірну України, ми кілька разів в командному заліку були фіналістами і призерами чемпіонатів світу. Я виховав сім майстрів спорту міжнародного класу. Перші серед них - володар Кубка Європи і неодноразовий чемпіон України Ігор Яцков і Роман Манченко. Потім у мене з'явився Максим Третяк Максим - чемпіон України і Європи серед молоді, призер Кубку світу серед чоловіків, який зайняв п'яте місце на Олімпійських іграх. Олександра Сидоренко була неодноразовою чемпіонкою України і призеркою чемпіонату Європи. Олег Нелюдов під моїм керівництвом двічі став чемпіоном світу. Чотири роки я тренував Миколу Буценка - фіналіста Європи і призера чемпіонату світу".

“Двічі заслужений” Леонід Лоївський очолив молодіжну збірну України з боксу   - фото 3

- Микола Буценко вважався найперспективнішим вінницьким боксером, кандидатом на участь в Олімпіаді. Але останнім часом про нього щось взагалі не чути...

- Микола змінив тренера. Він зараз тренується в Одесі. Це сталося через невирішене житлове питання. Але спортивні результати Миколи останнім часом, дійсно, впали.

- Хто з ваших вихованців сьогодні демонструє найкращі результати?

- Тарас Головащенко - він є чемпіоном України серед чоловіків. Зараз у мене почав тренуватися Влад Михайлов, який переїхав з Луганська. Він - чемпіон Європи серед молоді та чемпіон світу серед 16-річних.

“Двічі заслужений” Леонід Лоївський очолив молодіжну збірну України з боксу   - фото 4

- До останнього часу ви тренували команду Всесвітньої серії боксу "Українські отамани". Продовжите готувати цю команду і в новому сезоні?

- Це поки невідомо, адже нині я в першу чергу є тренером молодіжної збірної України. З "Українськими отаманами" тимчасово не працюю. Але сезон Всесвітньої серії боксу почнеться лише в грудні і все ще може бути. Доречі, "Українські отамани" під моїм керівництвом у стартовому сезоні дійшли до фіналу ВСБ.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця