"АТОшники", які кинули в смітник голову Козятинської райради, під слідством за хуліганство

Бійці АТО стали фігурантами кримінального провадження відкритого за фактом хуліганських дій, вчинених відносно голови Козятинської районної ради Віктора Слободянюка
Depo.
12 вересня 2016 16:03
ФОТО: depo.ua
"АТОшники", які кинули в смітник голову Козятинської райради, під слідством за хуліганство
"АТОшники", які кинули в смітник голову Козятинської райради, під слідством за хуліганство

Про це кореспонденту Depo.Вінниця розповів організатор акції протесту, голова ГО "Громадського об’єднання учасників бойових дій та АТО" Олег П'явка.

За його словами, кримінальна справа не налякає бійців, вони мають намір надалі відстоювати свою позицію і вимагати звільнення голови райради. 

"Ми будемо відповідати перед законом, однак будемо відстоювати свої права та вимагати розслідування не одностороннього, бо наразі відкрито одностороннє розслідування, тільки по нас - учасниках акції. Рослідуваня має бути в цілому, через що виник конфлікт, хто винен. Ми вимагаємо звільнення голови райради і притягнення його до кримінальної відповідальності", - зазначив П'явка.

За словами активіста, на учасників акції тиску немає і вони усі співпрацюють з правоохоронними органами. 

"Ми уже дали покази у поліції, подали усі необхідні документи, які вони від нас вимагали. Це і повідомлення про проведення мирної акції протесту, рішення зборів про акцію надали, характеристики осіб, які перебували на акції протесту, копії паспортів і кодів. Співпрацюємо, всі на місці і продовжуємо свою боротьбу. Однак, ми мовчати не будемо. Як би там не було, хто б що не говорив, що ми перебільшили, але лише таким чином ми могли привернути увагу до цієї проблеми", - зазначив Олег П'явка.

Кинули чиновника в смітник, за словами Олега П'явки, "АТОвців" змусило "земельне питання", а також "зневажливе ставлення" керівництва району до них та їхніх проблем.

"На наше спільне звернення до районного управління Держгеокадастру за бійцями АТО на території сільської ради було зарезервовано 35 гектарів земельної ділянки. Стосовно цієї ділянки було порушено в 2015 році кримінальне провадження про самозахват землі. Кримінальна справа наразі перебуває на досудовому слідстві. Цих 35 га було захвачено СФГ, яке належить Віктору Миколайовичу Слободянюку. В нас є відповідні підтверджувальні документи. Тим більше він сказав, що нам ця земля не попаде", - зауважив атовець.

Нагадаємо, у понеділок, 5 вересня, в райцентрі Козятин, що на Вінниччині, декілька осіб із застосуванням фізичної сили кинули в сміттєвий бак 51-річного голову Козятинської районної ради Віктора Слободянюка. 

Згодом в мережі з'явилось відео "сміттєвої люстрації" керівника районної ради.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця