Трамвай майбутнього отримав подарунок від вінницького політеху

У планах науковців університету – створити єдину базу руху трамваїв
Depo.
17 ноября 2016 15:48
ФОТО: depo.ua

У Вінницькому національному технічному університеті розробили платформу для управління міським транспортом для нового трамвая "Вінвей". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на телеканал ВІТА.

Вся інформація про стан трамвая і про рух довкола відображатиметься на екрані. Платформа забезпечує контроль за несправністю гальмівних колодок, рівнем заряду акумулятора, та показує інформацію про інтенсивність світла фар. Передбачено й інформацію про проїзд людей на візках. Коли така людина натискає кнопку біля дверей трамвая, водій це бачить і має відповідно відреагувати.

Ідея удосконалити процес керування громадським транспортом виникла у викладача університету Валентина Грабка після появи нового трамвая "Вінвей". У планах науковців університету – створити єдину базу руху трамваїв. 

Depo.Вінниця з посиланням на телеканал ВІТА. Вся інформація про стан трамвая і про рух довкола відображатиметься на екрані. Платформа забезпечує контроль за несправністю гальмівних колодок, рівнем заряду акумулятора, та показує інформацію про інтенсивність світла фар. Передбачено й інформацію про проїзд людей на візках. Коли така людина натискає кнопку біля дверей трамвая, водій це бачить і має відповідно відреагувати. Ідея удосконалити процес керування громадським транспортом виникла у викладача університету Валентина Грабка після появи нового трамвая «Вінвей». У планах науковців університету – створити єдину базу руху трамваїв." type="application/x-shockwave-flash">Depo.Вінниця з посиланням на телеканал ВІТА. Вся інформація про стан трамвая і про рух довкола відображатиметься на екрані. Платформа забезпечує контроль за несправністю гальмівних колодок, рівнем заряду акумулятора, та показує інформацію про інтенсивність світла фар. Передбачено й інформацію про проїзд людей на візках. Коли така людина натискає кнопку біля дверей трамвая, водій це бачить і має відповідно відреагувати. Ідея удосконалити процес керування громадським транспортом виникла у викладача університету Валентина Грабка після появи нового трамвая «Вінвей». У планах науковців університету – створити єдину базу руху трамваїв.">

Читайте також: Вінничани сфотографували нічний тест-драйв нового трамваю

Більше новин Вінниці та області чит