Вінниця

Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить

До кожного розділу виставки є QR-коди, які дозволяють переглянути фотовідеоматеріали і прослухати аудіозаписи

21 грудня 2016, 18:20

Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить

Інтерактивна виставка "Хрещення 966. Біля джерел Польщі", яка відкрилася у Вінницькому краєзнавчому музеї, доступна навіть людям, які не бачать або не чують. Про це повідомляє Depo.Вінниці з посиланням на Gazeta.ua.

Виставка присвячена 1050-й річниці хрещення Польщі. Експозицію створив Музей витоків Польської держави з містечка Гнезно.

"Виставка повністю інтерактивна. Крім того, що ми бачимо на стендах, до кожного розділу є QR-коди. Якщо їх відсканувати планшетом або телефоном, то можна переглянути фото і відеоматеріали, прослухати аудіо на тему виставки. Це зроблено у першу чергу для людей із вадами зору та слуху", - розповів кореспонденту Gazeta.uaгромадський активіст Юрій Войціцький.

Експозиція розповідає про запровадження християнства в Польщі.

"Запровадив християнство західного обряду король Мешко І у тодішній столиці Гнезно. Він прийняв пропозицію послів з Ватикану, які прийшли через Чехію", - додає Юрій.

Виставка діятиме до кінця січня 2017 року.

Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить - фото 1Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить - фото 2Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить - фото 3Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить - фото 4Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить - фото 5Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить - фото 6Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить - фото 7

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...