Вінниця

Вінницький військкомат виконав план поставки контрактників менш, ніж на половину

У військо запрошують ще 440 вінничан

16 серпня 2016, 13:53

Вінницький військкомат виконав план поставки контрактників менш, ніж на половину

Сьогодні 135 вінничан, які виявили бажання укласти контракт для проходження військової служби, відправились у три військові навчальні центри, які дислокуються у Василькові, Десні та Старичах, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

За словами офіцера відділу укомплектування та призову обласного військкомату Володимира Дозорця, на третій квартал Вінниччина отримали планове завдання - поставити на конрактну службу 750 осіб. Наразі план виконано менш, ніж на половину - контракт із ЗСУ підписали 310 вінничан.

"Відправляємо не лише у навчальні центри, а й у військові частини бойового складу, які беруть участь в АТО. Таких уже 60 бійців. Це люди, які уже служили раніше, або учасники АТО", - розповів Дозорець.

За його, словами сьогодні українському війську потрібні фахівці усіх спеціальностей. Відкрито чимало вакансій, адже неодавно звільнились військові призвані під час 5-ї хвилі мобілізації, а на черзі на "дембель" - шоста.

"Зараз не вистачає водіїв , медичного персоналу, фахівців механізованих військ, навідників-операторів, зенітників. Всі спеціальності військові, які є, всі користуються попитом", - підкреслив Володимир Дозорець.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...