Вінниця

Вінницький чиновник поскаржився, що на урочистості до Дня прапора його колег "пригнали для масовки"

Під час урочистостей до Дня національного прапора України один з присутніх держслужбовців розповів журналістам, що "зганяти держслужбовців для масовки" на такі заходи - не правильно та не патріотично

23 серпня 2016, 13:43

Вінницький чиновник поскаржився, що на урочистості до Дня прапора його колег "пригнали для масовки"

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 20 хвилин

Держслужбовець, ім'я якого журналісти не називають, розповів, що структури органів державної влади отримали розпорядження від вищестоящих посадовців з вказівкою "забезпечити проведення заходу", маючи на увазі - делегувати щонайменше п'ять співробітників "для масовки". 

Такий "совковий" підхід обурив чоловіка, він вважає, що держслужбовцям, як і решті українців, не треба "давати вказівки" поважати символіку своєї країни, мовляв цей процес і без того відбувається природнім шляхом.

"Було б набагато патріотичніше, якби людей на такі заходи не зганяли. На відділи прийшло розпорядження: "просимо забезпечити проведення заходу". З кожного відділу мінімум п’ятеро людей. Я особисто прийшов для масовки. Вважаю, що вінничани мають самі ходити на такі події. Тому що коли "зганяють" - це неправильно. Це важливе свято, в країні йде війна. Люди і так би прийшли", - сказав чиновник.

Додамо, що до Дня прапора у Вінниці відбулось покладання квітів до Меморіалу слави та пам’ятної стели загиблим військовослужбовцям. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...