Вінниця

Вінницькі підприємці допомогли вивести за кордон 2,5 мільойни доларів

Фіскальна служба викрила схему незаконного виведення на Кіпр мільйонних активів

29 січня 2016, 17:19

Вінницькі підприємці допомогли вивести за кордон 2,5 мільойни доларів

фото: fdlx.com

Дві вінницькі фірми стали частиною схеми столичних бізнесменів, яку ті створили для виведення за кордон мільйонних статків, повідомляє Depo.Вінницця з посиланням на real-vin.

Кошти київські бізнесмени отримали від продажу великого майнового комплексу. 2,6 мільйони доларів - більше 30 мільйонів гривень - їм вдалось вивести на Кіпр без сплати податків. 

У даній схемі брали участь чотири різні фірми. Перша і основна - це київська компанія, яка продала нерухомість. Далі одна з вінницьких фірм виписала киянам податкову накладну на продаж пшениці точно на таку ж суму. При цьому, при перевірці з'ясувалось, що ні вирощуванням, ні покупкою зернових вона ніколи не займалася.

Але гроші за товар дана компанія отримала і в той же день перерахувала їх іншій вінницькій фірмі. Та у свою чергу всю суму перевела кіпріотам в якості передоплати за зернозбиральні комбайни. Цікаво, що кіпрська фірма, "випадково" виявилася засновником київської компанії, з якої почався весь ланцюжок. 

Вінницькі податківці порушили кримінальні справи проти засновників місцевих фірм. Столичною компанією займаються київські податківці.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...