Вінничанці, яка носила доньку 12 км до інтернату, дали автобус

Чиновники виділили 10 тисяч гривень на автобус, який возитиме дитину в інтернат

В Піщанському районі, що на Вінниччині, чиновники виділили 10 тис. грн. на автобус, який возитиме до інтернату мати та її доньку з фізичними вадами, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на gazeta.ua.

"З народження в моєї доньки немає лівої руки та синдром Дауна. Цієї осені вирішила віддати її в інтернат для дітей з інвалідністю. Там з ними працюють спеціалісти з масажу та фізкультури. Є логопеди та психологи. За місяць донечка стала вимовляти набагато більше слів. Почала краще ходити", - розповідає мати Олена Рожко. 

Працівники інтернату пропонували жінці лишати дочку на цілий тиждень. Втім, Олена не захотіла, аби донька лишалась без неї. Тож з ранку Олену з донькою безкоштовно підвозитиме рейсовий автобус, а увечері забиратиме спеціально виділений з району.

Нагадаємо, що у селищі Піщанка, що на Вінниччині, молода мама Олена Рожкова змушена щодня 12 км нести свою 3-річну доньку на руках в спецінтернат. Жінка звернулась по допомогу до селищного голови, але той порадив возити доньку на таксі. Втім, Олена такі витрати не може собі дозволити.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...