Вінничанка викрала з лікарні каліку і змусила його жебракувати

Гроші у жебрака забирала дочка зловмисниці
Вінничанка викрала з лікарні каліку і змусила його жебракувати
Вінничанка викрала з лікарні каліку і змусила його жебракувати

Жителька Вінницької області перетворила знайомого чоловіка з інвалідністю на свого раба. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу прокуратури Вінницької області.

Знайомий зловмисниці не має однієї ноги. Крім того, він розумово відсталий. Погрожуючи йому фізичною розправою, жінка 8 вересня 2015 року забрала його з лікарні до себе додому і примусила жебракувати. Контролювала процес жебракування і забирала випрошені гроші малолітня донька "рабовласниці". Оскільки дівчинка не досягла віку, з якого може наставати кримінальна відповідальність, її мама в такий спосіб уникала викриття своїх протиправних дій.

Інвалід певний час перебував у розшуку як безвісти зниклий. Нині його помістили до Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю. Жінку ж судитимуть за торгівлю людьми, поєднану з погрозою застосування насильства, і втягнення неповнолітньої у злочинну діяльність.

Читайте також: На Вінниччині фермер завів собі сотню рабів

Більше новин Вінниці та області читайте на google_ad_client = "ca-pub-6357157020881797"; google_ad_slot = "1213993022"; google_ad_width = 728; google_ad_height = 90;