Вінничанин вийшов до фіналу Всесвітнього конкурсу NASA

Вінничанин В'ячеслав Осавуленко, у складі команди українських науковців, подав на конкурс проект літака, який може півроку вивчати Марс, а заряджатись просто від крижаної поверхні
Вінничанин вийшов до фіналу Всесвітнього конкурсу NASA
Вінничанин вийшов до фіналу Всесвітнього конкурсу NASA

Українська команда молодих студентів та вчених, до якої входить і вінничанин, аспірант Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" В’ячеслав Осавуленко вийшли у фінал хакатону NASA - SpaceApps Challenge. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу міської ради.

Команда українців запропонувала оригінальну ідею польотів над Марсом – проект літака, який може за півроку вивчати цю планету і заряджається просто від крижаної поверхні. Модель літака команда винахідників зробила з пляшок і пінопласту. В якості палива винахідники вирішили використовувати сухий лід, якого на Марсі має бути достатньо. З нього планують шляхом хімічної реакції вивільняти газ. Його тиск і забезпечить роботу пристрою. Тестові польоти розробки пройшли успішно.

Завдяки величезній кількості голосів українській команді "MarsHopper" вдалося вийти у фінал. Вчора стартувало фінальне голосування. Воно триватиме 4 дні і завершиться 21 травня опівночі.

Аби підтримати українську команду необхідно зареєструватися на сайті змагань та проголосувати за українську команду на сторінці проекту.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...