Вінничанин отруїв та пограбував американського журналіста, з яким їхав у потязі

Раніше журналіст Річард Джефрес зі штату Південна Короліна знімав в Україні Майдан та початок війни на Сході

Наприкінці серпня 30-річний вінничанин, який раніше вже мав проблеми із законом, у поїзді отруїв та пограбував американського журналіста Річарда Джефреса. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "33-й канал".

З Києва до Рівного американець їхав в потязі "Київ-Ковель-Варшава". Разом з ним в купе їхав ще один чоловік. Попутник Джефреса виявився балакучим - розповідав про себе та намагався викликати довіру у іноземця. А потім запропонував Річарду каву.

"Наступні кілька годин я не пам’ятаю. Ні як заснув, ні яким чином вийшов з потяга. Підозрюю, що у каву мені підсипали якоїсь речовини. Я знаю трохи російську, тож запитав на вокзалі, де я. Сказали, що у Рівному. У мене вкрали усі гроші, які з собою віз, бо вирішив, що безпечніше їх взяти з собою у подорож, аніж залишити у порожньому будинку. Окрім того, забрали всі кредитні картки, фотоапарат, ноутбук і флешку, де збережена важлива інформація", - скаржиться Джефрес.

Він каже, що з ним таке неприємна історія сталась вперше. За його підрахунками, вартість вкараденого - близько 300 тисяч гривень.

Попутником американського журналіста виявився 30-річний вінничанин, який раніше вже мав проблеми із законом. Його згодом затримала рівненська поліція.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...