Вінниця

Вінничани вийшли на Майдан, щоб підтримати Надію Савченко

Кілька сотень вінничан вийшли на Площу Героїв Небесної Сотні, аби всиловити свою підтриимку кремлівській бранці Надії Савченко

09 березня 2016, 12:27

Вінничани вийшли на Майдан, щоб підтримати Надію Савченко

Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Підтримати ув'язнену Савченко прийшли студенти, пенсіонери та місцеві політики. Активісти розгорнули плакати з написами "Свободу Надії Савченко!" "Надії волю!", "Надіє, живи!". Мітинг розпочався з виконання гімну України.

"Своїм зібранням ми висловлюємо підтримку Надії. Хоча б таким чином, але хочемо показати, що ми - з нею", - сказав активіст Анатолій Банах.

Ректор Вінницького соціально-економічного інституту Університету "Україна" Ганна Давиденко розповіла, що свого часу Савченко була студенткою цього університету. У студентські роки Надія активно долучилася до популяризації творчості Тараса Шевченка. Вона співала і брала участь у сценічних постановках.

"Тоді все трималося на голому ентузіазмі. Жодного матеріального заохочення. Дуже потрібні були українські костюми. Їх пошук взяла на себе Надія - шукала по знайомих та рідних", - розповіла Давиденко про Савченко.

Відома вінницька волонтерка Юлія Вотчер приїхала спеціально на день раніше з передової, щоб взяти участь в акції на підтримку Савченко.

"Капля камінь точить. Дуже важливо, коли всі одним фронтом боряться за одну ідею, вирішують одне завдання. І чим більше нас, тим, я сподіваюсь, наша енергія збереться і проб'є ту стіну байдужості", - переконана волонтерка.

Активісти закінчили мітинг вигуками "Надії волю!" і продовжили захід читанням творів Тараса Шевченка 

Вінничани вийшли на Майдан, щоб підтримати Надію Савченко - фото 1

Вінничани вийшли на Майдан, щоб підтримати Надію Савченко - фото 2

Вінничани вийшли на Майдан, щоб підтримати Надію Савченко - фото 3

Вінничани вийшли на Майдан, щоб підтримати Надію Савченко - фото 4

Вінничани вийшли на Майдан, щоб підтримати Надію Савченко - фото 5

Вінничани вийшли на Майдан, щоб підтримати Надію Савченко - фото 6

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...