Укпошта "з'їдає" у вінницьких пенсіонерів по 130 грн. в рік

Якщо б пенсіонери області отримували виплати у банках, а не у відділеннях Укрпошти, їхні пенсії зросли б більш ніж на 130 грн. в рік
Укпошта "з
Укпошта "з'їдає" у вінницьких пенсіонерів по 130 грн. в рік

За послуги з доставки пенсій через відділення Укрпошти Пенсійний фонд Вінницької області торік заплатив 64,1 млн. грн.. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

За словами начальника пенсійного фонду області Олени Корчаки, якщо б усі вінничани отримували пенсію через банківські структури, то кожному пенсіонеру області можна було б додатково нарахувати 131 грн. в рік.

"Ми розуміємо, що Укрпошта наш соціальний партнер і саме вони доставляють пенсію додому тих, хто хворий, кому важко рухатися. Але дуже часто, особливо в містах, люди ходять на поштові відділення і отримують пенсію там самі. Але за умов коли ми б не користувалися послугами Укрпошти, то в місяць могли б додатково кожному пенсіонеру нашої області підняти пенсії на 11 гривень", - розповіла чиновниця. 

Загалом, на Вінниччині через банки  пенсію отримуюють 215 тисяч осіб, або 44 % від загальної чисельності пенсіонерів області.

Нагадаємо, після підвищення пенсійних виплат, вінничани отримають до своїх пенсій від однієї копійки до 190 гривень.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...