Вінниця

Шемет дарує пляшку фірмового вина за посилання на смішне відео

Також переможці конкурсу, який оголосив відомий вінничанин, отримають квитки на церемонію вручення "літаючих слонів"

20 липня 2016, 11:19

Шемет дарує пляшку фірмового вина за посилання на смішне відео

Організатор Міжнародного Вінниціанського фестивалю комедійного та пародійного кіно Олександр Шемет оголосив конкурс: усі, хто скине посилання на короткі та смішні відеоролики, що увійдуть до програми цьогорічного фесту, отримають квитки у фан-зону церемонії вручення "літаючих слонів", а також пляшку фірмового вина з погребу Шемета.

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням  на допис Олесандра Шемета в соцмережі "Фейсбук".

Міжнародний Вінниціанський фестиваль комедійного та пародійного кіно вже вдесяте відбудеться у Вінниці. Цьогоріч в програму фесту увійшли номінації "Шорт, побери!", "Смішна реклама", "Смішний музичний відеокліп" гумористичні відеоролики для яких і шукають організатори.

Шемет дарує пляшку фірмового вина за посилання на смішне відео - фото 1

Олександр Шемет - відомий у Вінниці поціновувач вина. Він самотужки робить вино, постійно експериментує та дивує вінничан плодами власного виноробства. Вино Шемет робить не лише з винограду, а й з різних ягід та плодів: вишні, кизилу, чорної горобини, черешні, абрикосів. Вінницький "Дід Мороз" неодноразово дивував вінничан винами з бузини, черемшини, кизилу, чорноплідної смородини, порічок, мандарин та навіть помідор. Зараз в погребі винороба понад 250 літрів вина.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...