Що цікавого відбудеться сьогодні у Вінниці

Які події та заходи зможуть відвідати вінничани у вівторок, 26 квітня
Що цікавого відбудеться сьогодні у Вінниці
Що цікавого відбудеться сьогодні у Вінниці

О 10:00  по вул. Київській з нагоди 30-х роковин Чорнобильської трагедії відбудеться мітинг-реквієм біля пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи, повідомляє Depo.Вінниця.

О 10:30 на стадіоні центрального парку відбудеться 2-ий тур чемпіонату Вінницької області з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодших.

О 10:30 на стадіоні центрального парку відбудетсья відкрита першість МДЮСШ № 1 з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодших.

Об 11:00 відбудеться пам’ятна хода з нагоди 30-х роковин Чорнобильської трагедії, покладання квітів до меморіалу Слави та пам’ятника Героїв Небесної Сотні. 

Об 11:45 у театрі ім. М.Садовського відбудеться огляд фотовиставки "Життя громадської організації "Союз Чорнобиль України".

О 12:00 год. у театрі ім. М.Садовського відбудеться концерт-реквієм до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи та нагородження ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

О 12:00 у Вінницькому обласному художньому музеї відбудеться круглий стіл присвячений 90-річчю від дня народження славетного корифея музейної справи Бориса Возницького.

О 14:00 у читальній залі ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва відбудеться засідання екологічного клубу "День Х" за темою "Знак біди: слідами Чорнобильської трагедії", приурочене до 30-ї річниці від Дня Чорнобильської катастрофи.

О 15:30 та о 18:30 у міському палаці мистецтв відбудеться тематичний захід до 30 річниці трагедії на ЧАЕС інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" (серед шкільних та дорослих команд).

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...