Що цікавого сьогодні відбудеться у Вінниці

Які події та заходи зможуть відвідати вінничани в середу, 6 квітня
Що цікавого сьогодні відбудеться у Вінниці
Що цікавого сьогодні відбудеться у Вінниці

О 9:30 у залі засідань Вінницької облдержадміністрації  відбудеться зустріч керівництва області з делегацією Ясського повіту Румунії щодо активізації взаємин і обговорення перспектив подальшого співробітництва. Про це повідомляє Depo.Вінниця.

Об 11:00 у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбудеться прес-конференція начальника управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці Алли Лоби щодо актуальних питань пенсійного забезпечення громадян.

Об 11:20 у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Коцюбинського відбудеться знайомство румунської делегації з ВНЗ та його керівництвом, екскурсія до бібліотеки.

О 12:30 у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбудеться прес-конференція до Всесвітнього дня здоров’я, присвячена темі цукрового діабету.

О 14:00 у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук (вул. Соборна, 73, 3-ій поверх) за участю директора видавництва "Дуліби", доктора історичних наук Марини Гримич відбудеться презентація книги Тімоті Снайдера "Криваві землі. Європа між Гітлером та Сталіном".

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...