Вінниця

Як курсуватиме новий автобусний маршрут

У Вінниці пустили автобус до аеропорту

09 червня 2016, 09:22

Як курсуватиме новий автобусний маршрут

Новий маршрут запроваджено, у зв’язку з відкриттями авіарейсів з Вінниці за кордон. Про це повідомляє Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької транспортної компанії.

Для перевезення пасажирів до летовища вінницька мерія запустила додатковий автобусний маршрут. До аеропорту "Вінниця" курсуватиме муніципальний автобус великої місткості – маршрут №33 "Барське шосе – Аеропорт".

Автобус їздитиме щочетверга – у день прильоту пасажирів рейсу "Вінниця – Тель-Авів".

Розклад руху за новим автобусним маршрутом:

Барське шосе (Західний автовокзал) - 1:40

Просп. Юності - 1:49

Ринок "Урожай" - 1:56

Театр ім. Садовського - 2:00

Центральний автовокзал - 2:06

Залізничний вокзал - 2:12

Аеропорт - 2:30

У зворотному напрямі:

Аеропорт - 3:30

Залізничний вокзал - 3:48

Центральний автовокзал - 3:54

Вул. Театральна - 4:00

Ринок "Урожай" - 4:04

Просп. Юності - 4:11

Західний автовокзал - 4:20

Маршрут пролягає через: Західний автовокзал - Хмельницьке шосе - Юності - Келецька - Пирогова - Соборна - Театральна - Чорновола - Київська - Коцюбинського - Привокзальна - Лебединського - Немирівське шосе - Об'їзне шосе – Аеропорт.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...