Вінниця

Долю вул. Першотравнева вирішать на сьогоднішній сесії

Жителі міста проти того, щоб Першотравневу перейменовували на Магістратську

25 грудня 2015, 09:46

Долю вул. Першотравнева вирішать на сьогоднішній сесії

Електронна петиція Вінничан до міської ради про те, щоб вулицю Першотравневу не перейменовували на Магістратську, набрала більше 25о голосів і тепер її мають розглянути у мерії, повідомляє Depo.Вінниця

Звернення до міськради опублікував на сайті Володимир Лутченко 10 грудня. На сьогодні, 23 грудня, воно набрало 257 голосів. 

"1 Травня святкують у 142 країнах світу, як свято Весни та праці. Прошу підтримати заборону на зміну назви вулиці Першотравневої на Магістратську. Дякую всім вінничанам за підтримку, - написав вінничанин. 

Директор обласного архіву та член міської комісії по декомунізації Юрій Легун зазначає, що комісія уже не має повноважень вносити зміни. Вони закінчилися, коли пойшли громадські слухання і ті, хто на них був, прийняли рішення. 

"З нас уже відповідальність знято. Нашим завданням було дати оцінку, внести пропозиції, провести громадські слухання. Тепер це питання вирішуватиметься вже на сесії міськради, а потім рішення буде приймати міський голова", - повідомив Легун. 

За словами експерта, всі рішення мали бути прийнятими ще до 21 грудня, але через вибори процес затягнувся. Наступна сесія міської ради у п'ятницю, 25 грудня.

Нагадаємо, через сайт електронних петицій вінничани також просили міську владу покращити харчування дітей у садочках. Наразі дане звернення підтримали 252 вінничанина і воно потрапило на розгляд до міської ради. 

Читайте також: Топ-5 найцікавіших петицій вінничан

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...