Вінниця

Народознавці показали, як одягалися вінницькі наречені сто років тому

Костюм нареченої відтворила майстерня "Треті півні"

04 жовтня 2016, 14:27

Народознавці показали, як одягалися вінницькі наречені сто років тому

Майстерня "Треті півні" відтворила весільне вбрання, яке носили вінницькі наречені сто років тому. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку майстерні. 

"Марічка в крихкому, казково розкішному уборі нареченоі з Вінниччини. Воскові віночки на старих фотографіях завжди здавались мені якимись нереальними і казковими. І коли вперше побачила іх і взяла до рук, це відчуття не зникло, а тільки підсилилось. Витончена робота, тендітні, немов застиглі бруньки і квіти з напівпрозорими пелюстками... Цю красу знайшли в крамниці "Давній народний одяг". Для зйомки ми відібрали всі автентичні речі з Вінницькоі області", - йдеться в повідомленні на сторінці. 

Майстерня "Треті півні" вивчає особливості автеничного вбрання українців на різних територіях. Останнім часом народознавці з цієї спільноти особливу увагу приділяють весільним костюмам. 

Народознавці показали, як одягалися вінницькі наречені сто років тому - фото 1Народознавці показали, як одягалися вінницькі наречені сто років тому - фото 2Народознавці показали, як одягалися вінницькі наречені сто років тому - фото 3

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...