Вінниця

Начальник вінницької Нацполіції каже, що його дискредитують через резонансні справи

Антон Шевцов скликав прес-конференцію щодо скандалу, пов'язаного зі звинуваченнями його в сепаратизмі

25 лютого 2016, 17:20

Начальник вінницької Нацполіції каже, що його дискредитують через резонансні справи

Сьогодні, 25 лютого, очільник вінницької обласної Нацполіції Антон Шевцов під час прес-конференції намагався спростувати звинувачення щодо сепаратизму, які закидають йому вінницькі активісти, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

За словами Шевцова, його дискредитують через перші результати роботи на посаді начальника ГУ поліції у Вінницькій області. Зокрема, за його словами, спроби дискредитації почалися відразу після того, як він взяв на контроль хід розслідування низки резонансних кримінальних проваджень. 

"Мене зацікавило, на яких підставах у нас з легкістю видавалися у великих кількостях дозволи на зброю людям з сумнівною репутацією. Відразу ж від активістки, чий чоловік фігурує в одному з таких проваджень, в мою сторону посипалися звинувачення в сепаратизмі", - сказав Шевцов. 

Він наголосив, що розслідування вищезгаданих проваджень продовжується і він зробить все для того, щоб винні особи були встановлені і понесли відповідне покарання.

Нагадаємо, очільника вінницької обласної Нацполіції Антона Шевцова звинуватили у прихильності до "русского міра через вподобані на його сторінці в соцмережі проросійські групи. Згодом виявилось, що дружина та діти Шевцова до цих пір проживають в окупованому Криму і також на своїх сторінках "лайкають" проросійські групи та вислови. В Міністерстві надзвичайних ситуацій інцидент поки що не коментують

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...