Вінниця

У вінницькому "Укропі" кажуть, що партію хочуть прибрати до рук "волинські товариші"

Поки головний вінницький "укропівець" Олександр Лев був закордом, партійці з Волині сфальшували його відставку

02 вересня 2016, 11:23

У вінницькому "Укропі" кажуть, що партію хочуть прибрати до рук "волинські товариші"

фото: Unian

Керівник Вінницької обласної парторганізації "Укропу" Олександр Лев повідомив про фіктивність заяви про складання повноважень, яку керівництво партії нібито отримало електронною поштою від його іменіПро це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на РЕАЛ.

Олександр Лев наголошує, що не мав наміру йти з партії. Він запевняє, що жодних заяв не писав, а електронна скринька, з якої партійцям надійшов лист від його імені - фейкова.  

"Я не писав ніякої заяви. Знаю, що її відправили з фіктивної електронної скриньки", - сказав Лев.

Він вважає, що таку "підставу" організували "волинські товариші", які нині тягнуть партійну ковдру "Укропу" на себе.

"Про "Укроп" говорили, як про патріотичну силу і партію Коломойського - Корбана, які зупинили "російську весну". Мені це імпонувало. Зараз управляти партією хочуть волинські "товариші", які і фальсифікували документи", - заявив Лев.

На думку головного вінницького "укропівця", партійці з Волині "каламутять воду", аби послабити партійну вертикаль на місцях і, таким чином, спровокувати занепад політпроекту. Свого потенційного наступника у керма обласної парторганізації Григорія Зозулю Олександр Лев називає "недалекою людиною" і запевняє, що під його керівництвом вінницький "Укроп" скоро "зачахне". 

"Природно, що вони зацікавлені в тому, щоб на місцях управляли недалекі люди. Якщо Григорій Зозуля представлятиме партію на обласному рівні, то, думаю, політпроект скоро зачахне. Йому не вистачає елементарних знань і навичок. Це ж глузування", - сказав Олександр Лев.

Додамо, що нині Зозуля - керівник фракції "Укропу" у Вінницькій обласній раді.

Головний вінницький "укропівець" заявив, що партія скоро "зачахне" через "волинських товаришів" - фото 1

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...