Вінниця

Фільм про вишиванку допоміг зібрати 6,5 тис. грн. для маленької незрячої вінничанки

Під час перегляду фільму "Спадок нації" зал був переповнений

15 листопада 2016, 16:24

Фільм про вишиванку допоміг зібрати 6,5 тис. грн. для маленької незрячої вінничанки

Під час благодійної прем’єри фільму "Спадок нації" вінничани зібрали для маленької Кіри Чубар з села Северинівка Ямпільського району, що на Вінниччині, 6432 гривні. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Фейсбук-сторінку журналістки і волонтера Аріни Кантоністової.

"Уже під час перегляду, ми дізналися, що мама Кіри родом з того села, де на знімали частину фільму про Вінниччину!!!! Уявляєте? Я плакала!!! І не лише від таких дивовижних фактів. Плакала, що на кіно прийшли дві дуже поважного віку бабусі. Мало того, що самі такі старенькі і ледь можуть ходити, а прийшли підтримати дитину... Дуже переживали, що прийде мало народу. А був повна зала. Аншлаг!!!" – пише Кантоністова.

Додамо, що Кірі, яка народилася незрячою, потрібна реабілітація, яка коштує близько 12 тис. грн. і операція зі встановлення штучних кришталиків, на яку потрібно 30 тис. грн. Збір коштів триває. Картковий рахунок "Приватбанку" бабусі Кіри, Галини Михайлівни Чубар: 5167987208239711.

Фільм про вишиванку допоміг зібрати 6,5 тис. грн. для маленької незрячої вінничанки - фото 1Фільм про вишиванку допоміг зібрати 6,5 тис. грн. для маленької незрячої вінничанки - фото 2Фільм про вишиванку допоміг зібрати 6,5 тис. грн. для маленької незрячої вінничанки - фото 3Фільм про вишиванку допоміг зібрати 6,5 тис. грн. для маленької незрячої вінничанки - фото 4

Читайте також: Вишити, щоб вижити: Як вінничани долучились до створення фільму "Спадок нації"

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах Facebook  та Вконтакті.

Loading...
Loading...