Донецький "варяг" "Таліб" збере вінницьких "правосеків" в партію

Донеччанин Володимир Губко на Вінниччині збиратиме партію з нуля
Донецький "варяг" "Таліб" збере вінницьких "правосеків" в партію
Донецький "варяг" "Таліб" збере вінницьких "правосеків" в партію

Сьогодні, 1 квітня, у Вінниці представили нового очільника обласного осередку партії "Правий сектор" Володимира Губка, повідомляє Depo.Вінниця

Губко - родом з Донеччини, міста Горлівка, має позивний "Таліб". Його завдання - згуртувати партію на Вінниччині та "запустити" її роботу. До цього Губко працював у Києві  - також збирав структуру партії в єдине ціле. 

"Завдання Володимира - організувати людей, знайти того, хто буде керувати осередком", - уточнив голова "Правого сектору" Андрій Тарасенко. 

Щодо того, з якими політичними партіями "Правий сектор" співпрацюватиме, Губко однозначної відповіді не дав, пославшись на те, що йому спочатку треба "освоїтись" в регіоні. За його оцінкою, на Вінниччині ситуація з обласним осередком партії така ж, як на Донеччині та Луганщині - одна з найгірших. 

"Там так само, як і тут, у районах є активісти, але штат не зорганізований, не структуризований та розрізнений", - уточнив "правосек". 

Губко на Донеччині займався правозахисною діяльністю та журналістикою. Він каже, що має "коріння" на Вінниччині, але ніколи тут не був. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...