Вінниця

Барським погорільцям пообіцяли до зими відбудувати будинок

Місцева влада пообіцяла відновити дах, вікна , двері та перекриття між повехами двоповерхового будинку на 28 квартир, який вчора згорів у місті Бар

08 серпня 2016, 15:20

Барським погорільцям пообіцяли до зими відбудувати будинок

Про це кореспонденту Depo.Вінниця повідомила Юлія Стащенко, чия квартира згоріла вщент.

За її словами, на два тижня потерпілих прихистять у гуртожитку місцевого автодорожнього технікуму. А до зими обіцяють відновити знищений вогнем будинок.  

"Влада обіцяє поселити у гуртожиток на два тижні, дальше говорять шукайте родичів і можливості кудись переїхати. Будинок мають наміри до зими відбудувати. Обіцяють відновити дах, вікна , двері. Перекриття між повехами, а все решта люди власним коштом", - каже жінка.

В той же час, каже Юлія Стащенко, тим, хто не захоче піти на такі умови, пропонують мізерну компенсацію.

"Три тисячі гривень компенсації за метр квадратний, якщо погорільці не захочуть жити у відбудованому будинку. Це мізер. В нас була і вся побутова техніка, а зараз нема ні тарілки, ні одіяла, ні вилки, нічого. Батьки прожили 25 років тут. Весь другий поверх згорів, а перший поверх затопило. Жителі другого поверху взагалі залишилися в тому в чому вибігли. Перший поверх, хто був удома, то трошки встигли винести речей", - розповіла Юлія Стащеко.

Читайте також: У нас залишились лише капці, в яких ми вибігли з дому: Постраждалі від пожежі в Барі просять допомоги

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...