Вінниця

Аваков через соцмережі пообіцяв перевірити шефа вінницької поліції

Міністр внутрішніх справ відреагував на скандал з Антоном Шевцовим

26 лютого 2016, 11:23

Аваков через соцмережі пообіцяв перевірити шефа вінницької поліції

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков відреагував на скандал, який виник навколо керівника Національної поліції у Вінницькій області Антона Шевцова через його нібито проросійські погліди, повідомляє Depo.Вінниця.

Журналіст Вадим Фульмахт на своїй сторінці у "Фейсбук" виклав перелік питань до шефа вінницької поліції Шевцова, прямої відповіді на які полісмен уникає.

"Наприклад, я впевнений в тому, що з депутатом від "Єдиної Росії" Валуєвим він фотографувався не до, а безпосередньо під час анексії Криму. У статті  є розгорнутий доказ. Зрозумійте, проблема не тільки в тому, що хтось когось не так лайкає в соцмережах, хоча і це теж показово для людей на такій посаді. Набагато страшніше те, що є всі підстави підозрювати людину в навмисній брехні. І ще колеги з прес-служби прикривають. І це може дискредитувати нову поліцію набагато сильніше, чого б мені особисто дуже не хотілося. Відсутність публічної реакції Арсен Аваков, Антон Геращенко, Khatia Dekanoidze насторожує. Антон Шевцов публічно просив зробити йому перевірку? Так зробіть!", - йдеться в повідомлення Фульмахта.

В коментаріях під постом журналіста Арсен Аваков написав, що за даним фактом буде проведено перевірку.

Аваков відреагував на скандал з шефом вінницької поліції - фото 1

Нагадаємо, що Антон Шевцов готовий відповісти на всі питання і навіть пройти поліграф. Він заявив, що має намір звернутися до СБУ, аби його співробітники провели внутрішнє розслідування. Крім того, очільник вінницької обласної Нацполіції під час прес-конференції намагався спростувати звинувачення щодо сепаратизму, які закидають йому вінницькі активісти.

Читайте також: Головний поліцейський Вінниці: герой АТО чи сепаратист?

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...