Вінниця

Адвокати Шевцова вимагають відвід судді

Сьогодні, 19 березня, Вінницький міський суд розглядає ще одну заяву щодо незаконності арешту колишнього начальника Нацполіції Вінниччини Антона Шевцова

19 березня 2016, 10:57

Адвокати Шевцова вимагають відвід судді

Під час судового засідання сторона захисту заявила відвід слідчому судді Андрію Михайленко. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Адвокати Шевцова підозрюють слідчого суддю Михайленка в упередженості до їхнього підзахисного. За їх словами, суддя, який вже розглянув скаргу з аналогічними вимогами і в не задовольнив її, не може об'єктивно розглянути її вдруге.

Крім того, сторона захисту клопотала про допит свідка, на що Михайленко їм відмовив.

Адвокати Шевцова вимагають відвід судді - фото 1

Наразі суддя пішов в нарадчу кімнату розглядати заяву про відвід. 

Нагадаємо, що 14 березня, голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе підписала наказ про відсторонення Антона Шевцова від виконання посадових обов'язків у зв'язку з необхідністю проведення перевірки у зв'язку з нововиявленими обставинами.

Того ж дня пізніше, Деканоїдзе задовольнила рапорт про відставку Антона Шевцова з посади начальника ГУНП України у Вінницькій області

В четвер, 17 березня, СБУ затримала звільненого копа Шевцова при спробі втікти на Росію.

В п'ятницю, 18 березня, у Вінницькому міському суді відбувся розгляд скарги про незаконність затримання та тримання під вартою Антона Шевцова. Екс-начальник вінницької Нацполіції увійшов до судової зали із посмішкою на обличчі. 

Захисники клопотали про закрите судове засідання, однак суддя Михайленко вирішив дозволити журналістам залишитись в судовій залі та висвітлювати хід судового процесу. 

 Згодом адвокати Шевцова заявили про погане самопочуття і необхідність медичного обстеження їхнього підзахисного

Зрештою слідчий суддя Вінницького міського суду Андрій Михайленко відмовив у задоволенні скарги щодо незаконного затримання та тримання під вартою екс-начальника обласного управління Нацполіції. 

Згодом Антону Шевцову було повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 – Державна зрада. Матеріали внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Громадські активісти звинувачують начальника управління Нацполіції Вінницької області Антона Шевцова у підтримці сепаратистів.

Читайте також: Шевцов каже, що збирався повернутись до України

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Loading...
Loading...