“Асфальтним королем” Вінниці став чемпіон України з баскетболу

За звання найкращого стрітболіста міста над Бугом змагалися 20 гравців, включаючи гравців зі Жмеринки, Горловки і Нігерії

“Асфальтним королем” Вінниці став чемпіо…

У Вінниці відбувся відкритий міський турнір зі стрітболу (вуличного баскетболу) "Asphalt King", повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua

Вперше змагалися не команди, а кожен сам за себе. Стартували 20 стрітболістів. Більшість спортсменів представляли місто над Бугом. Були також гравці зі Жмеринки, Горловки (Донецька область) і Нігерії.

Володарем титулу "Асфальтного короля" став 20-річний вінничанин Августин Козанчук. Він був переможцем етапу стрітбольної ліги України, а також є діючим баскетболістом-професіоналом. Минулого сезону Августин Козанчук в складі київського "Авангарда" став чемпіоном вищої ліги чемпіонату України.

“Асфальтним королем” Вінниці став чемпіон України з баскетболу - фото 1

Друге місце посів Володимир Фурман, третє - Юрій Шевчук. Всі призери - вихованці Вінницької СДЮСШОР з баскетболу.

Змагання провела організація "Vinnitsa Streetball Challenge 3x3" за підтримки меценатів.

"Ми допомогли вінницьким стрітболістам зареєструвати федерацію для того, щоб їм було легше захищати свої інтереси. Вона налічує вже близько 60 членів, серед яких є навіть іноземці", - повідомив президент благодійного фонду "Здорова нація" Вадим Кудіяров.