Вінницька футбольна команда зазнала першої поразки в Чемпіонаті України

"Нива - В" програла "Суднобудівнику" з рахунком 1:2

Вінницька футбольна команда зазнала перш…

Вчора, 5 серпня, у Вінниці відбувся матч 3 туру чемпіонату України (2 ліга) між вінницькою "Нивою - В" та миколаївським "Суднобудівником". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на РЕАЛ.

Вже на 2-й хвилині після кутового наші футболісти пропустили гол. М'яч забив з 15-16 метрів ніким не прикритий Віталій Пасічник. Наступний гол у ворота "нивівців" забив Кирило Шиманець на 35 хвилині матчу.

На останніх доданих хвилинах після розіграшу кутового "нивівцю" Дмитру Мамотенко вдалося забити гол у ворота миколаївців. Відтак матч закінчився з рахунком 1:2 на користь "Суднобудівника".

Додамо, що після перемоги в Маріуполі наша команда перемістилася на 4 місце в турнірній таблиці. А очолювали таблицю з 6 очками два новачка ліги - сільські команди "Рух" (с.Віннікі, Львівська обл.) та "Інгулець - 2" (с. Петрово, Кіровоградська обл.), які виграли свої матчі 2 туру на виїзді.

Наступний матч 4 туру "Нива-В" проведе 14 серпня на виїзді проти команди "Балкани" (село Зоря, Одеська обл.).